ONLINE PORADNA PO-PÁ: 9:00-18:00

Doprava a platba

DOPRAVA V ČESKÉ REPUBLICE

Standardní balné je zdarma stejně jako osobní vyzvednutí na jedné z našich 7 poboček v různých městech ČR.

Doprava při nákupu nad 3.000,- Kč je zdarma, při nákupu do 2.999,- Kč je zpoplatněna v případě dobírky částkou 150,- Kč, v případě platby převodem 50,- Kč.

 

DOBA DODÁNÍ

Zboží zpravidla expedujeme do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky (při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru), případně od připsání platby na náš účet (při bezhotovostní platbě). 

ZPŮSOBY PLATBY

Objednávku můžete uhradit bankovním převodem, na dobírku a nebo hotově.

 

 • BANKOVNÍM PŘEVODEM 
  Informace s platebními údaji obdržíte v automatickém emailu, který potvrzuje přijetí objednávky. Platbu zašlete nejpozději do 5 dnů od potvrzení objednávky, v případě, že neuhradíte danou částku, objednávka se automaticky stornuje.
 • NA DOBÍRKU
  V rámci České republiky můžete hotově zaplatit objednávku přímo našemu dopravci (Česká pošta, Zásilkovna) při převzetí zboží.
 • HOTOVĚ
  Hotově můžete zaplatit při osobní odběru na jedné z našich 7 poboček, na které se zboží nachází (viz popis produktu). Rezervace je platná
  dny od přijetí objednávky, v případě, že kupující po dobu těchto dnů zboží nevyzvedne, objednávka se automaticky stornuje.
  Hotově můžete zaplatit také, zvolíte-li výdejní místo zásilkovny. 

 

 

Dovolujeme si vás upozornit, že podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.